KONKURS KADRY Z POLSKI

mrot-konkurs-kadry-z-polski-film-1927658-pixabayPortal WaszaTurystyka.pl ogłasza drugą edycję konkursu na film „Kadry z Polski”. Celem konkursu jest promocja walorów turystycznych znanych i mniej znanych miejsc w Polsce. Rozstrzygnięcie nastąpi podczas IV Forum Promocji Turystycznej w Warszawie.


Z pewnością wśród członków Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, czytelników strony www MROT i Facebooka oraz odbiorców newslettera jest wielu twórców, którzy mają filmy promocyjne swoich obiektów i oferty turystycznej, swoich doświadczeń i wspomnień z Mazowsza. Tym chętniej zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i promowania tą drogą naszego regionu.

Do konkursu organizatory zapraszają twórców zawodowych oraz amatorów.
Czekają na filmy w dwóch kategoriach:

1. „Mój region najpiękniejszy”
Długość filmu 180 – 300 sekund
Film ma promować turystyczne walory regionu, miejscowości
Technika – dowolna
Format pliku: mp4, avi
Jakość: minimum 800×600, preferowana rozdzielczość HD

2. „Smaczek regionu”
Długość filmu 60 – 180 sekund
Film ma promować miejsca, obiekty, szlaki turystyczne, produkt turystyczny itp
Technika – dowolna Format pliku: mp4, avi
Jakość: minimum 800×600, preferowana rozdzielczość HD

Prosimy przysłać link do pobrania filmu w pełnej rozdzielczości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Na filmy organizatorzy czekają do 30 września 2018 roku. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas IV Forum Promocji Turystycznej, 24 października w Hotelu Polonia w Warszawie.

Partnerami konkursu są: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Agencja PR Art-Media, Agencja Informacyjna, Polonus, Sun & Snow i Magazyn Turystyczny Wasze Podróże.

W jury konkursu znaleźli się:
- Marek Mazur - Absolwent Seminarium producenckiego Akademii Telewizyjnej TVP SA, PWSF Tv i T w Łodzi, Wydziału Realizacji Telewizyjnej i Wyższego Studium Realizacji Telewizyjnej. Pracował m.in. jako: redaktor programowy edukacji rozrywki, kultury i widowisk artystycznych Programu1 kierownik działu realizatorów TV, główny specjalista ds. realizacji telewizyjnej i scenografii, kierownik studia programów informacyjnych, zrealizował setki programów i relacji telewizyjnych
- Arkadiusz Bińczyk - wiceprezes zarządu Agencji PR Art-Media
- Juliusz Bolek - wykładowca Wyższej Szkoły Promocji, Mediów i Show Businessu
- Tomasz Brzozowski - prezes Impresja PR, wydawca Kurier365.pl, BiznesCiti
- Marcin Mączyński - Sekretarz Generalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego
- Adam Gąsior - redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


fbmrot-konkurs-film-1927658-pixabay
Zdjęcie: Pixabay
Źródło: www.WaszaTurystyka.pl