WEEKEND ZA PÓŁ CENY NA MAZOWSZU - 15-17 MARCA

mrot-weekend-za-po-ceny-stacja-muzeum-warszawaZawsze jest dobra pora, by odkrywać piękno Mazowsza, a już w ten weekend jest ku temu wyjątkowa okazja –  przez 3 najbliższe dni (15–17 marca) można to zrobić za pół ceny! Korzystajmy, to doskonała propozycja na wiosenny relaks. Czekają setki ofert z całej Polski, także z Mazowsza, w bardzo atrakcyjnych cenach.


Jeśli zdecydujemy się na weekendową wycieczkę, za którą zapłacimy połowę normalnej ceny, warto skorzystać z oferty, jaką przygotowały wybrane instytucje kultury w całym regionie. W akcję „Weekend za pół ceny” włączyło się 12 placówek, dla których organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego:
- Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce
- Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu
- Stacja Muzeum
- Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie
- Muzeum Mazowieckie w Płocku
- Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie
- Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku
- Muzeum im. Jana Malczewskiego w Radomiu
- Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu
- Muzeum Niepodległości w Warszawie
- Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie
- Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Warszawie

Kampania promocyjna „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” ma zachęcić Polaków do aktywnego spędzania wolnego czasu i zwiedzania Polski, odkrywania jej turystycznego i kulturalnego potencjału. Organizatorem akcji są – Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Wszystkie oferty znajdziemy na stronie „Polska zobacz więcej".

Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna i Polski Holding Hotelowy postanowiły nagrodzić turystów, którzy skorzystają z akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Należy zrobić sobie zdjęcie w tych dniach i pokazać, jak spędza się ten wyjątkowy czas. Do wygrania m.in. trzy weekendy dla dwóch osób nad polskim morzem. Konkurs fotograficzny skierowany jest do wszystkich, którzy skorzystają z ofert partnerów akcji.


mrot-weekend-za-po-ceny-stacja-muzeum-warszawa
Na zdjęciu: Stacja Muzem Warszawa
Fot.: J.A.Kwiatkowski/GoodPress
Źródło: Mazovia.pl