• kondolencje
  • kondolencje 2

KONKURS FOTOGRAFICZNY - GDZIE NA MAZOWSZE

mrot-konkurs-gdzie-na-mazowszeTyle się dzieje w trakcie lata - dlatego uruchamiamy konkurs fotograficzny na Faceboooku Moda na Mazowsze, aby spojrzeć na nasz region Waszymi oczami. Zobaczcie gdzie ostatnio była TraveLover https://travelover.pl/podroz-do-dziecinstwa-czyli-weekendowy-wypad-na-mazowiecka-wies/. Jeżeli marzy się Wam taki weekend z kimś bliskim, albo z rodziną i dzieciakiami to weźcie udział w naszym konkursie. Zadanie konkursowe jest banalnie proste...

 

Prześlijcie mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. zdjęcie z Warszawy lub Mazowsza ukazujące piękno regionu oraz napiszcie gdzie zostało wykonane i dlaczego polecacie to miejsce do odwiedzenia. Zainspirujcie się zdjęciami TraveLover, ale możecie też wysłać dowolne zdjęcie z weekendu, z wakacji czy z wyprawy na Mazowsze. Bliscy, rodzina, dzieciaki i paczka znajomych mile widziane na fotografiach. 

Na zdjęcia z dopiskiem KONKURS - GDZIE NA MAZOWSZE czekamy do 5 sierpnia do godz. 15:00, a już po 20:00 ogłosimy wyniki. Nagrody to weekend w designerskim hotelu dla całej rodziny oraz rodzinne karnety do Parku Rozrywki. Czekamy na Wasze zdjęcia ;-)

 

 

FB IMG 1564638955614

Zdjęcie: www.TraveLover.pl

 

 

REGULAMIN KONKURSU "GDZIE NA MAZOWSZE"

§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Konkurs jest organizowany pod nazwą ,,GDZIE NA MAZOWSZE”,
2. Organizatorem Konkursu jest Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna ul. Nowy Świat 27/2 , 00-029 Warszawa.
3. Konkurs zostanie przeprowadzony na stronie https://www.mrot.pl i na Facebooku https://www.facebook.com/ModaNaMazowsze/ w dniach 31.07-05.08.2019r do godz. 15:00.

§ 2 WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. W Konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna (dalej: Uczestnik), która:
a) posiada miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, b) jest pełnoletnia, c) nie jest w żaden sposób osobowy, kapitałowy lub organizacyjny powiązana z Organizatorem, d) wyraża zgodę na publikację nadesłanych zdjęć, e) zapoznała się z Regulaminem Konkursu i akceptuje jego postanowienia, f) wykonała Zadanie Konkursowe.
2. Brak spełnienia któregokolwiek z warunków określonych w ust. 1 pkt a-f stanowi podstawę do wykluczenia Uczestnika z Konkursu, a w przypadku późniejszego wykrycia tych okoliczności, w tym po dniu wydania nagrody, prawo do dochodzenia jej zwrotu.

§ 3 ZADANIE KONKURSOWE I NAGRODY
1. Zadanie Konkursowe polega na przesłaniu zdjęcia własnego autorstwa z Warszawy lub Mazowsza z podaniem miejsca gdzie zostało wykonane i krótkim komentarzem, dlaczego Uczestnik Konkursu proponuje je jako ciekawe do odwiedzenia.
2. Zdjęcia trzeba nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z nagłówkiem "KONKURS GDZIE NA MAZOWSZE" do dnia 5 sierpnia 2019 r. do godz.15:00.
3. Organizator wybierze jedno zwycięskie zdjęcie oraz wyróżni 3 dodatkowe, a w ślad za tym nagrodzi każdego z autorów następującymi nagrodami:
a) Zwycięzca Konkursu otrzyma imienny voucher na weekendowy (piątek-niedziela) pobyt wraz ze śniadaniami w Hotelu Skansen w Sierpcu, w pokoju dla łącznie 2 osób dorosłych i 2 dzieci w wieku do 15 lat, z terminem wykorzystania do 24 listopada 2019 roku oraz karnet wstępu do usytuowanego tuż obok Skansenu Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Dojazd zwycięzca zorganizuje i sfinansuje we własnym zakresie.
b) Wyróżnieni (3 odrębnych autorów) otrzymają rodzinne karnety wstępu (dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci) do Parku Rozrywki i Edukacji FARMA ILUZJI z terminem realizacji do końca sezonu 2019. Dojazd wyróżnieni zorganizują i sfinansują we własnym zakresie.
4. Ogłoszenie zwycięzców i wyróżnionych nastapi w dniu 5 sierpnia 2019 r. po godz. 20:00. Tego samego dnia do nagrodzonych wyślemy na Facebooku wiadomość prywatną, w której znajdą się informacje dotyczące przekazania nagród. Nagrody zostaną wydane niezwłocznie po rozstrzygnieciu konkursu.
5. Organizator zastrzega sobie prawo do nie argumentowania wyboru prac konkursowych. Prawidłowe wykonanie Zadania Konkursowego jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika postanowień Regulaminu.

§ 4 POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie www.mrot.pl.