• kondolencje
  • kondolencje 2

LAUREACI KONKURSU - GDZIE NA MAZOWSZE

mrot-konkurs-0-20190730 233633Na konkurs nadesłaliście kilkadziesiąt fantastycznych zdjęć. Super, że dzięki Wam możemy poznać tak piękne miejsca na Mazowszu. Gratulujemy zwyciężczyni oraz wyróżnionym i trochę Wam zazdrościmy, że spędzacie wakacje w takich niepowtarzalnych okolicznościach przyrody. Jedźmy na Mazowsze, bo jest piękne i warto je poznawać!


ZWYCIĘSKIE ZDJĘCIE

mrot-konkurs-1-20190730 233633
Zdjęcie zrobione w miejscowości Trzciniec Duży wieś, w pobliżu Kosowa Lackiego. Nasza wieś, może nie jest najciekawszym miejscem na Mazowszu do odwiedzin, ale jest tu cisza, spokój, wokół lasy. W pobliżu naszej wsi są miejsca które warto zobaczyć np. kościół pod wezwaniem NMP w Kosowie Lackim, muzeum w Treblince, Zamek i zbrojownia Liw, muzeum rolnictwa w Ciechanowcu.
Autorka: aga0144

 

 

WYRÓŻNIENIA

 

mrot-konkurs-3-IMG 1564642238183
Zdjęcie zrobione nad rzeką Bug w miejscowości Brańszczyk.
W samej miejscowości jest kameralny skansen, ale dla mnie, wędkarza i człowieka kochającego spędzać czas na łonie natury, właśnie to miejsce nad rzeką jest magiczne.
Dojazd autem jest bardzo dobry, a na namiot & piknik miejsca dużo.
Autor: hubert.wzl

 

 

mrot-konkurs-2-IMGP2057

Miejsce polecane: Wrzosowisko Mostówka
Gdzie: Mostówka na północ od Warszawy (ok. 45 min samochodem).
Dlaczego: bo blisko Warszawy, bo miejsce jest piękne, bo wrzosy to nie wszystko, jest tam piękny las i wydmy. Super miejsce do zabawy dla dzieci oraz jako plener fotograficzny.
Autorka: catharine.marie


mrot-konkurs-4-IMG 2190
Białobrzegi nad Pilicą kiedyś miasteczko turystyczne. Do dziś nad rzeką są małe, drewniane domki, które można wynająć. Dookoła pełno malowniczych tras rowerowych i przede wszystkim natura. A tu jej nie brakuje. Jelenie, sarny, zające, pola przepełnione złotem i zielone lasy. To miejsce, gdzie można totalnie odciąć się od świata i być jedną stopą w czasach gdzie choć na chwile czas się zatrzymuje ❤️ A najpiękniejsze są tu poranki i wieczory kiedy słońce jest wyjątkowe i zapach ziół, zbóż i rosy unosi się w powietrzu. Coś wyjątkowego nigdzie nie ma takiego klimatu jak tu.
Autorka:kaajablonska


Gratulujemy nagrodzonym. Nagrody przekazujemy indywidualnie na adresy mailowe autorów. Do zobaczenia na Mazowszu!