JUBILEUSZ WARSZAWSKIEJ IZBY TURYSTYKI

mrot-jubileusz-25-lat-WITMROT miał  przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu, jakim było 25-lecie funkcjonowania Warszawskiej Izby Turystyki. Podczas uroczystości przypomniano historię organizacji, jej władze. Podczas gali wręczono odznaczenia członkom WIT i podziękowania instytucjom, które współpracują z Izbą.


Marszałek Adam Struzik wręczył członkom WIT medale Pro Mazovia oraz dyplomy uznania. ITRP wręczyła złote odznaki ITRP za działalność na rzecz Izby i rozwoju turystyki. Instytucjom współpracującym z organizacją wręczono zaś specjalne podziękowania.

Niezwykle nam miło, że z rąk Pana Marszałka Adam Struzika Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna otrzymała podziękowanie za wieloletnią współpracę na rzecz członków WIT.

Deklarujemy dalszą intensywną współpracę na rzecz rozwoju turystyki na Mazowszu, w szczególności na rzecz rozwoju konkurencyjnej i atrakcyjnej oferty turystycznej, sprzedawanej przez biura podróży i tour operatorów.

Ze szczególnym wyróżnieniem spotkała się Izabela Stelmańska – wicedyrektor Departamentu Kutury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, która otrzymała w podziękowaniu za owocną współpracę z WIT oraz wzorcową promocję mazowieckiej  turystyki okolicznościową statuetkę „Serce na dłoni”.

 

 

mrot-jubileusz-25-lat-WIT
Zdjęcie: Małgorzata Orlikowska / Wiadomości Turystyczne