KAMPANIA "ODPOCZYWAJ W POLSCE" PROMUJE MAZOWSZE

mrot-kampania-promocyjna-pot-odpoczywaj-w-polsce-mazowieckieKampania „Odpoczywaj w Polsce” w najbliższym tygodniu 4-10 lipca promuje Mazowsze. Cykl otworzą 3 felietony w programie „Pytanie na śniadanie” w TVP2 w sobotę 4 lipca. Zobaczymy m.in. dwa zaskakująco odmienne brzegi Wisły, typowo warszawskie kulinaria, ciekawe miejsca na Szlaku Chopinowskim w Warszawie i Żelazowej Woli oraz rowerowe ścieżki w Kampinoskim Parku Narodowym i żeglarskie szaleństwa na Jeziorze Zegrzyńskim.

 

 

Harmonogram emisji w dniu 04 lipca na antenie TVP2:

07:44 – Nieoczywiste oblicza Warszawy
08:36 – Szlak Chopinowski czyli Warszawa i Mazowsze Chopina
10:31 – Mazowsze aktywne – las i woda czyli rowery i żagle

Jeśli ktoś nie zdąży obejrzeć, to niech się nie martwi. W nadchodzącym tygodniu udostępnimy na naszych stronach internetowych wszystkie felietony oraz zdjęcia z realizacji telewizyjnych na terenie Mazowsza.

Kampania promocyjna „Odpoczywaj w Polsce” ma za zadanie zachęcić turystów krajowych do organizowania wyjazdów w celach turystycznych na terenie Polski i skierowana jest głównie do rodzin z dziećmi, seniorów, singli, par i osób lubiących podróże.

Pomysł przygotowany przez POT jest realizowany we współpracy z Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi i przy ich ogromnym zaangażowaniu. Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna była odpowiedzialna za wsparcie merytoryczne i organizacyjne realizacji kampanii dotyczącej obszaru Warszawy i Mazowsza.

Nowa strona stworzona przez POT -  ma zachęcić turystów do odkrywania ciekawych miejsc w regionie, przedstawienie wielu turystycznych inspiracji, w związku z tym przy każdym podmiocie zainteresowany turysta nie tylko znajdzie przeniesienie na poszczególne strony internetowe, ale również atrakcje „w okolicy” oraz „w regionie”.

Plan kampanii obejmuje stworzenie przez POT nowej strony interentowej www.odpoczywajwpolsce.pl oraz idące w slad za tym następujące działania promocyjne: felietony w programie „Pytanie na śniadanie” w TVP2, emisję spotów reklamowych w telewizji, promocję akcji poprzez banery w aplikacjach mobilnych i w Internecie, promocję w mediach społecznościowych na fanpejdżu POT oraz artykuły sponsorowane i kampanię banerową w największych ogólnopolskich horyzontalnych portalach internetowych.
 

 

mrot-kampania-promocyjna-pot-odpoczywaj-w-polsce-mazowieckie

Grafika: POT