PODPOWIADAJĄ JAK I GDZIE SPĘDZIĆ CZAS Z DALA OD TŁUMÓW

mrot-przewodnik-bezpieczne-miejsca-ipad-632394-pixabaySieć a&o w każdym ze swoich 23 hosteli w Europie powołała "specjalistów ds. dystansu społecznego". Bazując na swojej lokalnej wiedzy, specjaliści wytypowali listę najlepszych miejsc w swoich miastach, które pozwalają na zachowanie dystansu społecznego. 

 

Specjalistów ds. dystansu społecznego można znaleźć na recepcji każdego z hosteli. Są do dyspozycji gości tuż po przyjeździe oraz podczas całego pobytu. Na bieżąco aktualizują informacje dotyczące ponownego otwarcia placówek kulturalnych, restauracji i innych interesujących obiektów.


Lista "tajnych", bezpiecznych miejsc obejmuje wiele atrakcji i obiektów. Są na niej zarówno trasy spacerowe, prowadzące z dala od tętniących życiem centrów miast - np. przez ogrody botaniczne, jak również mniej znane trasy rowerowe, zaciszne miejsca piknikowe, a także najlepsze miejsca do podziwiania zachodów słońca. Dla miłośników kultury specjaliści wybrali w każdym z miast najważniejsze zabytki i najlepsze muzea, których zwiedzanie umożliwia zachowanie bezpiecznego dystansu. Specjaliści podpowiedzą także gościom a&o w jakich godzinach najlepiej zwiedzać obiekty tak, by uniknąć tłumów.

Chcieliśmy ruszyć z inicjatywą, która wpłynęłaby pozytywnie na doświadczenia naszych gości i pozwoliłaby naszym pracownikom na dzielenie się bezcennymi radami i wskazówkami w każdym z miast, do których podróżni nie mieliby dostępu, gdyby zatrzymali się w innym obiekcie. To zrozumiałe, że zwiedzanie miasta po długich miesiącach izolacji może wydawać się przytłaczające, dlatego właśnie w każdym mieście wyznaczyliśmy specjalistów, którzy zaproponują miejsca, gdzie można się bezpiecznie przemieszczać, poza utartymi szlakami, aby uniknąć tłumów - powiedział Phillip Winter, prezes i założyciel a&o.


mrot-przewodnik-bezpieczne-miejsca-ipad-632394-pixabay
Zdjęcie: Pixabay
Źródło: materiał prasowy