SOCIAL TIGERS SZKOLĄ INFORMATORÓW TURYSTYCZNYCH NA MAZOWSZU

mrot-szkolenie-social-media-998990-pixabayW dniach 5-6 listopada br. Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna organizuje unikatowe szkolenie dedykowane pracownikom centrów i punktów informacji turystycznej na Mazowszu pt. „Zasięgi organiczne na Facebooku”, „Budowanie społeczności w grupach na Facebooku”, „Warsztat z Instagrama” realizowane przez wiodącą na rynku firmę Social Tigers. Z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju związaną z Covid-19 szkolenie będzie realizowane w formule online.


Szkolenie odbędzie się w formie wykładowej, podczas którego zaprezentowane zostaną dobre praktyki i wskazówki z trzech obszarów: działania organiczne w social media, budowanie społeczności w grupach na Facebooku oraz warsztaty praktyczne z Instagrama.

Szkolenie będzie przeprowadzone przez wiodącą na rynku firmę. Social Tigers, z którą MROT ostatnio nawiązała współpracę. Jest to agencja digital specjalizująca się w budowaniu wizerunku marek w social media oraz obsługująca kampanie sprzedażowe dla kilkudziesięciu sklepów internetowych. Zespół agencji to topowi specjaliści, regularnie występujący na największych wydarzeniach branżowych. Wśród najbardziej rozpoznawalnych klientów agencji są Motorola, I'm Inter Motors, Krupnik, AutoMapa, Pixers, Krowarzywa, Salad Story.  

Social Tigers prowadzą szeroko zakrojone działania edukacyjne - posiadają jedne z najmocniejszych kanałów SM, w tym grupę Tygrysy Socialu liczącą +12 tys. osób, a ich Baza Wiedzy notuje 1,5 mln odsłon rocznie. Tworzą kursy cyfrowe oraz szkolą - zarówno na warsztatach otwartych, jak i zamkniętych. Do tej pory przeszkolili zespoły takich firm jak Generali, PZU, TVN czy Orsay.

Szkolenie jest finansowane przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną oraz Polską Organizację Turystyczną w ramach corocznej umowy w zakresie podnoszenia kompetencji pracowników informacji turystycznej na Mazowszu.

Mamy nadzieję, iż dzięki współpracy z firmą Social Tigers szkolenie dostarczy wiedzy przydatnej w codziennej pracy informatorów dla jeszcze lepszej promocji Mazowsza!


mrot-szkolenie-social-media-998990-pixabay
Zdjęcie: Pixabay